کیف کلاسوری مومکس سامسونگ GALAXY A10S|جانبی رامین


کیف کلاسوری مومکس سامسونگ GALAXY A10Sکاور یا کیف کلاسوری گوشی  مدل مومکس شیک و زیبا برای گوشی سامسونگ Galaxy A10S است .که از چرم مصنوعی مرغوب و باکیفیتی ساخته شده است.  این محصول با پوشش کامل پشت، نمایشگر و دور تا دور گوشی به خوبی از آن در برابر آسیب هایی مانند خراشیدگی، ضربات احتمالی، شوک و گرد و غبار محافظت می کند. گوشی شما به راحتی درون این کیف قرار می گیرد. و نیاز به دقت خاصی برای نصب آن روی گوشی وجود ندارد. قاب داخلی کیف، جنسی نرم و منعطف دارد. که باعث می شود. تا گوشی به راحتی درون آن قرار بگیرد.این محصول تمام بدنه گوشی، اعم از گوشه ها و لبه های رویی نمایشگر و دورتادور آن رامی پوشاند.

در نهایت لایه چرمی یکدستی پشت کاور محافظ و روی نمایشگر را پوشش می دهد. ارتفاع میان قاب و لنز دوربین پشت گوشی باعث می شود .تا هنگامی که گوشی را روی میز یا سطوح صاف قرار می دهید. لنز آن دچار خراشیدگی نشود. با استفاده از مگنت آهنربایی قوی در موقع بستن، کیف کاملا کیپ و محکم قرار می گیرد. محل پورتها و دوربین به دقت روی کاور محافظ برش خورده اند. و محدودیتی هنگام شارژ یا اتصال کابل هندزفری نخواهید داشت. روی دکمه ها نیز توسط قاب ژله ای داخلی پوشانده شده است. که این ویژگی باعث عدم آلودگی آنها می شود. البته لمس دکمه ها، پاسخگویی خوبی دارد.

داخل درب کیف کلاسوری گوشی A10S ، یک جیب وجود دارد. که برای نگهداری کارت اعتباری یا اسکانس به کار می رود. در صورت دلخواه می توانید با استفاده از درب کیف، گوشی را به گونه ای روی میز قرار دهید. که بتوانید به راحتی به تماشای فیلم و یا موزیک ویدئو بپردازید.

ورود به حساب کاربری برای ثبت دیدگاه

HoseinMohammadi

03 March 2024

کیفیتش عالی بود ظاهر زیبا و شیکیم به گوشیم داد ممنون از فروشگاه خوبتون