قوانین و مقررات|جانبی رامین

قوانین و مقررات


 

قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی جانبی رامین:

 1- فروشگاه اینترنتی جانبی  رامین هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
 

2- فروشگاه اینترنتی جانبی رامین به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.
 

3- کاربر باید اطلاعات پستی درخواستی را به‌ طور صحیح در فرم ثبت نام اعلام کند و مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و فروشگاه هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد. صحت این اطلاعات به این دلیل دارای اهمیت است که سفارش های کاربر به آدرسی که وی در فرم ثبت نام اعلام کرده ارسال خواهد شد.
 

4- تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی جانبی رامین با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد.
 

5- قوانین خرید اینترنتی از فروشگاه بروز رسانی می شوند و خریداران گرامی موظف اند قبل از ثبت هر سفارش، از کلیه قوانین جدید در این بخش مطلع باشند.
 

6- سفارش ها در همان روز کاری یا در روز کاری بعد تحویل پست داده شده و ارسال می گردد. لازم به ذکر است هر گونه تاخیر و کم کاری از جانب شرکت پست در ارسال سفارش قابل پیگیری می باشد.همچنین مشتریان می توانند روند ارسال سفارش را در سایت پست جمهوری اسلامی از طریق کد رهگیری مرسوله که در حساب کاربریشان ثبت شده پیگیری نمایند.
 

7- هیچ کالای دارای گارانتی در جانبی رامین بدون لیبل یا فاکتور مهردار ارائه نمی شود و کالای دارای گارانتی حتما باید دارای لیبل بدون آسیب و فاکتور + مهر فروشگاه باشد.
 

8- کالاهای شرکتی که دارای گارانتی طولانی مدت هستند روی لیبل، تاریخ اتمام گارانتی مشخص شده است و خریداران باید به تاریخ اتمام توجه کنندزیرا کالاهایی که تاریخ گارانتی آن ها به اتمام رسیده است تعویض نمی شوند.
 

 9- قابل توجه مشتریان عزیز کالاهای بدون گارانتی قبل از ارسال تست میگردد و به مطمئن ترین شکل بسته بندی می شوند ، با این حال برای اطمینان مشتریان عزیز ، مشتریان ساکن شهرستان اصفهان 24 ساعت مهلت تست از زمان تحویل کالا و مشتریان شهرستان های دیگر 3 روز مهلت تست از زمان تحویل کالا را دارند. پس بعد از اتمام این زمان هیچ کالایی مرجوع یا تعویض نمی شود.

توجه:

10- محصول فروخته شده به هیچ عنوان تعویض یا مرجوع داده نمی شود پس با دقت خرید کنید.(فقط محصول دارای عیب با محصولی سالم و مشابه خود تعویض میگردد.)