شارژر دیواری 15 وات اورجینال سامسونگ - ساخت ویتنام + سریال شرکت سامسونگ|جانبی رامین


شارژر دیواری 15 وات اورجینال سامسونگ - ساخت ویتنام + سریال شرکت سامسونگشارژر سامسونگ 15 وات، بهترین انتخاب برای شارژ امن و سریع گوشی

شارژرها از جمله عوامل اساسی در حفظ عمر مفید گوشی و باتری آن محسوب می‌شوند. استفاده از یک شارژر با کیفیت نامناسب ممکن است به طور غیرقابل جبرانی به گوشی شما آسیب برساند. یکی از تولیدات شرکت سامسونگ، شارژر سامسونگ 15 وات می‌باشد.

این شارژر از جریان و ولتاژ مطمئنی برای شارژ گوشی یا تبلت شما استفاده کرده و از هر گونه نگرانی در مورد آسیب به باتری جلوگیری می‌کند.

این آداپتور شارژ به عنوان شارژر اورجینال برخی از مدل‌های گوشی های سامسونگ از جمله a14، a15 ،a05 ،a05s عرضه شده است.

 

این آداپتور شارژ به عنوان شارژر اورجینال برخی از مدل‌های گوشی های سامسونگ از جمله اس 8 و اس 8 پلاس عرضه شده است. البته، با سایر گوشی‌ها و تبلت‌ها نیز سازگار است. جریان خروجی این شارژر برابر با 2 آمپر است و به طور قابل توجهی گوشی را سریعتر شارژ می‌کند نسبت به شارژرهای معمولی.

شارژر سامسونگ 15 وات دارای ویژگی‌های زیر است:

– وزن سبک و جنس با کیفیت

– پورت خروجی تایپ سی

– دوشاخه با سازگاری با استانداردهای ایران

در گوشی‌های سامسونگی که از فناوری فست شارژ استفاده می‌کنند از چیپ ست‌ها و فناوری مناسبی استفاده شده تا با ورود ولتاژ بیشتر هنگام شارژ، گوشی دچار مشکل نشود. در ابتدای عرضه‌ی شارژرهای سریع، قیمت شارژر سریع سامسونگ بالاتر از سایر کابل‌های شارژ بود. اما با گذشت زمان و گسترش استفاده از این دست شارژرها، بسیاری از افراد به سراغ خرید شارژر اورجینال سامسونگ با قابلت شارژ سریع رفته‌اند. فناوری فست شارژ چند سالی است که در بین گوشی‌های کمپانی‌های بزرگ تولیدکننده گوشی تلفن همراه مورد استفاده قرار می‌گیرد. افزایش سرعت شارژ و جلوگیری از خالی شدن باتری گوشی در کوتاه مدت باعث شده که بسیاری از کاربران در خرید لوازم جانبی گوشی سامسونگ، به سراغ استفاده از شارژرهای فست بروند. شارژرهای فست ولتاژ بیشتری را در زمان کمتری به گوشی وارد می‌کنند.