کابل تبدیل USB-C به جک هدفون سامسونگ|جانبی رامین


کابل تبدیل USB-C به جک هدفون سامسونگ

تبدیل تایپ سی به جک هدفون 3.5 میلی‌ متری سامسونگ مدل Samsung

در خیلی از گوشی‌های جدید دیگر جک هدفون 3.5 میلی‌متری را نمی‌بینیم. در صورتی که از هندزفری وایرلس استفاده کنید، شاید این مسئله اهمیت چندانی نداشته باشد، اما اگر هندزفری محبوب شما سیمی و دارای این کانکتور باشد به مشکل می‌خورید. به هرحال نگران نباشید، زیرا با خرید کابل تبدیل USB-C به جک هدفون سامسونگ مدل Samsung  به‌راحتی می‌توانید این مشکل را حل کنید. این مبدل باکیفیت و ساده است و با استفاده از آن خیلی راحت می‌توانید گوشی خود را مجهز به جک 3.5 میلی‌متری کنید.

ویژگی‌های تبدیل Type C به جک هدفون سامسونگ Samsung

  • در یک سمت این کابل کانکتور تایپ سی قرار دارد که می‌توانید آن را برای انواع دستگاه‌های دارای این پورت مانند گوشی، لپ تاپ و ... استفاده کنید. در سمت دیگر هم جک 3.5 میلی‌متری صدا قرار گرفته است که برای انواع هدفون و هندزفری مناسب است.
  • همانطور که از تصویر آن هم مشخص است خیلی کوچک و جمع و جور است و وزنی هم ندارد (حدود 3 گرم). به‌راحتی داخل جیب شما جا می‌شود و می‌توانید بی هیچ مزاحمتی آن را همواره همراه خود داشته باشید. از آن جایی که کوتاه است در هم گره نمی‌خورد و بی هیچ زحمتی می‌توانید از آن استفاده کنید.
  • از خروجی 24bit / 192 kHz پشتیبانی می‌کند. کیفیت بالایی دارد و سبب می‌شود بدون هیچ تغییری موسیقی و صداها را بشنوید. یعنی صداها را ضعیف نمی‌کند و تاخیری هم در انتقال آن ندارد.
  • رنگ تمام سفیدی دارد که با اکثر گوشی‌ها هماهنگ است. جنس و کیفیت خوبی دارد و در محل اتصال کانکتور به سیم دارای پوشش است. در نتیجه به‌راحتی پاره نمی‌شود و از عمر و دوام مناسبی برخوردار است.

لوازم جانبی موبایل خاصی که تمایل به موجود شدن دارید را اینجا وارد کنید

توجه: فیلد پایین سرچ فروشگاه نمی باشد! برای سرچ محصول به بالای صفحه مراجعه کنید.